Aby wyświetlić tę stronę, musisz zainstalować Flash Player 9+.!

Pobierz Adobe Flash Player

 

Zapraszamy do korzystania z katalogu on-line.

WYSTAWA TWÓRCZOŚCI STUDENTÓW

 

Serdecznie zapraszamy do Czytelni Ogólnej Filii UJK na wystawę pt. "Otulisz się nadzieją" . Wystawa prezentuje twórczość literacką (poezję i prozę) studentów Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorami wystawy są: dr Wiesław Rogalski, dr Danuta, Samorząd, SKN Młodych Ekonomistów, SKN Literatów oraz Kinga Sołtysiak i Paulina Zięba, która jest również autorką scenografii.

Zapraszamy także do obejrzenia FOTOGALERII - WCHODZĘ


Picture16.jpgPicture15.jpg
Picture15.jpg


 

 

 

 

 

NOWA WYSTAWA W BIBLIOTECE


Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do osobistego odwiedzenia wystawy: Katyń - Polska Golgota Wschodu, zlokalizowanej w hallu przed Czytelnią Filologiczo-Historyczną (bud. dydaktyczny B).

Więcej…

WYSTAWA PRAC STUDENTÓW

 

Jeszcze tylko do 30 stycznia br. można oglądać w Czytelni Ogólnej Filii UJK wystawę pt. "Człowiek największą inspiracją" , będącą zbiorem prac studentów Ekonomii oraz Zarządzania. Wśród technik przeważa rysunek ołówkiem. Miłośnicy fotografii znajdą też coś dla siebie, zapoznając sie z pracami Martyny Leksińskiej (II rok Zarządzania) oraz Marcina Kondrati (III rok Ekonomii). Na wystawie zobaczycie Państwo także prace: Dominiki Kaczmarek (III rok Ekonomii), Kingi Sołtysiak (III rok Ekonomii), Martyny Wrońskiej (I rok Ekonomii), Bogumiły Binek (III rok Ekonomii). Organizatorami wystawy są: dr Wiesław Rogalski, mgr inż. Emilia Skowronek, SKN Młodych Ekonomistów oraz Pani Paulina Zięba.

Zapraszamy także do obejrzenia FOTOGALERII - WCHODZĘ


Picture14.jpgPicture15.jpg
Picture13.jpg


 

 

 

 

 

NOWA WYSTAWA W BIBLIOTECE


Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do osobistego odwiedzenia wystawy: 150. rocznica Powstania Styczniowego, zlokalizowanej w hallu przed Czytelnią Filologiczo-Historyczną (bud. dydaktyczny B).

Więcej…

DOSTĘP DO BOGATEJ KOLEKCJI E-BOOKÓW

 

Biblioteka Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim posiada dostęp do bazy e-PNP. Dostęp do zasobów dostępny jest po zalogowaniu, z komputerów w Czytelniach Biblioteki Filii. 

e-Publikacje Nauki Polskiej to zbiór publikacji naukowych z różnych dziedzin, wydawanych przez polskie uczelnie, instytuty naukowe, towarzystwa i stowarzyszenia naukowe oraz muzea. Przeznaczeniem bazy jest zebranie w jednym miejscu trudno dostępnej literatury z ośrodków naukowych z całej Polski i udostępnienie jej poprzez jedynie kilka kliknięć na platformie epnp.pl.

Codziennie zbiory e-Publikacji Nauki Polskiej wzbogacają się o kolejne pozycje – docelowo znajdzie się tu co najmniej 8 tysięcy e-booków, udostęonianych z darmo, bądź za opłatą, stanowiącą w chwili obecnej 45% wartości papierowego odpowiednika. Filia UJK jako członek programu posiada dla Czytelników bezpłatny dostęp do wszystkich publikacji dostępnych w bazie e-PNP. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki i korzystania z bogatej gamy usług przygotowanej dla Państwa przez naszych pracowników.

Osoby chcące zorientować się w zakresie publikacji oferowanych w bazie zapraszamy do odwiedzenia strony epnp.pl

 

NOWA WYSTAWA W BIBLIOTECE


Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do osobistego odwiedzenia wystawy: 74. rocnica śmierci Romana Dmowskiego (9.08.1864-2.01.1939), zlokalizowanej w hallu przed Czytelnią Filologiczo-Historyczną (bud. dydaktyczny B).

Więcej…

NOWE WYSTAWY W BIBLIOTECE


Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz do osobistego odwiedzenia aktualnych wystaw zorganizowanych przez pracowników Filii UJK w Piotrkowie Trybunlaskim.

Wypożyczalnia: Bezpieczeństwo narodowe - nowości wydawnicze

Czytelnia Filologiczno-Historyczna:
31. Rocznica wybuchu Stanu Wojennego

Więcej…

ZMIANA HARMONOGRAMU ZAJĘĆ Z PRZYSPOSOBIENIA BIBLIOTECZNEGO

ZMIANIE uległ harmonogram zajęć z "Przysposobienia bibliotecznego", zaplanowanych do przeprowadzenia w roku akademickim 2012/2013, ze studentami pierwszych roczników wszystkich kierunków studiów. - ZOBACZ

NOWA WYSTAWA W CZYTELNI FILOLOGICZNO-HISTORYCZNEJ


W hallu przed Czytelnią Filologiczno-Historyczną (bud. dydaktyczny B) można już oglądać wystawę:
16 października 2012 r. - 34. rocznica wyboru Ks. Kard. Karola Wojtyły na Papieża.

Więcej…

ZMIANA HARMONOGRAMU ZAJĘĆ Z PRZYSPOSOBIENIA BIBLIOTECZNEGO

ZMIANIE uległ harmonogram zajęć z "Przysposobienia bibliotecznego", zaplanowanych do przeprowadzenia w roku akademickim 2012/2013, ze studentami pierwszych roczników wszystkich kierunków studiów. - ZOBACZ

TESTOWY DOSTĘP DO BAZY IBUK


Już od dzisiaj zapraszamy do testowego korzystania z bazy ibuk - czytelnia on-line. Dla naszych czytelników dostępnych jest 2702 książek w wersji elektronicznej. Dostęp testowy potrwa do 15 listopada. Studenci i pracownicy mogą korzystać z zasobów, za pośrednictwem komputerów uczelnianych, z poziomu strony: http://korpo.ibuk.pl/login/ . Możliwy jest też dostęp z komputerów spoza sieci uczelnianej. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do Czytelni Ogólnej (bud. A), do mgr Konrada Klukowskiego, odpowiedzialnego za testy bazy w Bibliotece Filii UJK.

Strona 4 z 9

stat4u

e-Publikacje Nauki Polskiej
e-Publikacje Nauki Polskiej

W skrócie

koperta
ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.
e-mail: biblioteka@unipt.pl


+48 (044) 732 74 00


Dyrektor: +48 (044) 732 74 41
dyrektor.biblioteki@unipt.pl

Czytelnia z Informacją Naukową
: wew. 8338
czytelnia@unipt.pl

Gromadzenie i Opracowanie: wew. 8217
gromadzenie@unipt.pl

Wypożyczalnia
: wew. 8218
wypozyczalnia@unipt.pl

Wypożyczalnia międzyb.:
wew. 8218
miedzybiblioteczna@unipt.pl

Punkt Informacji Naukowej: wew. 8218
biblioteka.info@unipt.pl


Godziny otwarcia:
Wypożyczalnia
pon.-pt.: 8:00-18:00
sob.: 8:00-14:00 

Czytelnia z Inf. Nauk.
pon.-pt.: 8:00-18:00
sob.: 8:00-14:00 

 

Katalog komputerowy:

hall przed Wypożyczalnią
i Czytelnią z Inf. Nauk.
pon.-pt.: 8:00-18:00
sob.: 8:00-14:00


NIP: 657-02-34-850

Początek strony