Biblioteka Filii UJK

Dla Czytelników

 

WARUNKI ZAPISU

 

Prawo do korzystania ze zbiorów Biblioteki określają regulaminy poszczególnych jednostek.

1. Pełne prawo do BEZPŁATNEGO wypożyczania książek i korzystania ze zbiorów czytelni przysługuje

  • osobom posiadającym status studenta I, II lub III stopnia studiów,
  • pracownikom Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim.

2. Osoby nie spełniające podanych wyżej kryteriów mają prawo do korzystania ze zbiorów na miejscu w Czytelni z Informacją Naukową, na warunkach określonych w regulaminie.

 

KARTY BIBLIOTECZNE

 

Zapis do Biblioteki dokonywany jest w Wypożyczalni (budynek A, pok. 124).

Studenci posiadający legitymację elektroniczną, po dokonaniu zapisu, uzyskują aktywację karty bibliotecznej. Od tej chwili legitymacja elektroniczna spełnia również funkcję karty biblioteczną.

Karty przeznaczone dla użytkowników wymienionych w pkt. 2. uprawniające do korzystania ze zbiorów czytelni są wydawane w Czytelni z Informacją Naukową (budynek A).

 

REGULAMINY

 

   Zarządzenie Nr 6/2015 Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z dnia 29 stycznia 2015 roku w sprawie zatwierdzenia Regulaminu organizacyjnego Biblioteki Uniwersyteckiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

   Zarządzenie Nr 7/2015 Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z dnia 29 stycznia 2015 roku w sprawie zatwierdzenia Regulaminu udostępniania i korzystania ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

 

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA NA KSIĄŻKI

Jeśli mają Państwo sugestie, co do zakupu pozycji, której Biblioteka Filii nie posiada w swoich zasobach, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i dostarczenie go do Oddziału Gromadzenia, Ewidencji i Opracowania Zbiorów (budynek A, pok. 122)

 

Formularz zamówienia na książki

 

 

 

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.