23-06-2020

APEL O ZWROT KSIĄŻEK

SZANOWNI CZYTELNICY! PRZYPOMINAMY

Termin zwrotu książek został wydłużony do 30 czerwca 2020 r. Opłaty za przetrzymanie publikacji nie będą naliczane począwszy od 16 marca do 30 czerwca 2020 r. Należności za przetrzymane egzemplarze naliczone do 16 marca 2020 r. nie podlegają abolicji i wymagają uregulowania.

Z uwagi na zaplanowaną kontrolę stanu technicznego księgozbioru oraz prace porządkowe, Biblioteka prosi o ostateczny zwrot wypożyczonych książek w terminie do 31 lipca 2020 r.

Ze szczególną prośbą zwracamy się do nauczycieli akademickich, którzy wypożyczyli wieloegzemplarzowe materiały dydaktyczne. Konta z przekroczonym limitem i okresem wypożyczeń zostaną zablokowane do czasu uregulowania zobowiązań.

Czytelnicy, którzy nie będą mogli dokonać zwrotu wypożyczonych egzemplarzy proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy z:

Wypożyczalnią – (044) 732 74 00, wew. 8218
wypozyczalniapt@ujk.edu.pl